KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7965122
nr 796 5122
Akvarell
oidentifierad konstnär, interiör, signera och daterad, 1800-tal, 27x37
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 december 2012
kl 17:56:30
150 kr
150 kr